Apt Acaua
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apt Acaua Caruaru van 70 m² is gelegen op slechts 1 km verwijderd van de Espaco Cultural Tancredo Neves en op 25 minuten lopen vanaf Memorial Mestre Galdino. Dit appartement beschikt over Wi-Fi, samen met een privéparkeerplaats voor gasten, die met de auto reizen.
Het 1-badkamer appartement is op een korte afstand van Galeria de Arte Mestre Galdino te vinden. Het centrum van Caruaru is binnen 20 minuten bereikbaar. Morro Bom Jesus is op 30 minuten loopafstand van Apt Acaua gelegen.
In de accommodatie zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten.
Een complete keuken is ook beschikbaar met keukengerei. De toegang tot een privézwembad zorgt voor een meer ontspannen verblijf.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apt Acaua?
Gasten van Apt Acaua kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Espaco Cultural Tancredo Neves, op 19 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Morro Bom Jesus (2 km) en Memorial Mestre Galdino (2,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apt Acaua?
Het duurt 20 minuten lopen om van Apt Acaua naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apt Acaua?
Apt Acaua heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apt Acaua?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apt Acaua verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 70 vierkante meters. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een privézwembad.